Kancelaria GJS

Jest jedną z najbardziej dynamicznie rozwijających się kancelarii prawniczych w Grudziądzu oraz okolicach. Kancelaria rodzinna, z tradycjami, założona w roku 1954 r. przez adw. Jadwigę Jędras z siedzibą w Grudziądzu przy ul. Mikołaja z Ryńska 2.

sred

W latach 1954-1992 firma działała w ramach Zespołu Adwokackiego. Od 1992 r. do dnia dzisiejszego jest to prywatna Kancelaria Adwokacka. Obecnie firma składa się z dwóch licencjonowanych prawników – adwokatów i trzech aplikantów współpracujących. Kancelaria ma znaczące doświadczenie, w doradztwie i prowadzeniu spraw karnych, gospodarczych, rodzinnych, i cywilnych dla Klientów krajowych oraz międzynarodowych (przy szczególnym uwzględnieniu podmiotów niemieckich). Jednocześnie pozostaje jedną z nielicznych kancelarii na rynku, których tradycja i doświadczenie sięgają aż 1954 r. Kancelaria zajmuje się również stałą obsługą  prawną przedsiębiorców, sporządzaniem, analizowaniem oraz weryfikowaniem umów pozostających w obrocie gospodarczym a także szeroko angażuje się również w mediacje karne i cywilne. Kancelaria współpracuje również z wieloma podmiotami takimi jak kancelarie komornicze, notarialne, adwokackie, adwokatów kościelnych, firmy windykacyjne, detektywistyczne, doradcy podatkowi, biura rachunkowe, pośrednicy nieruchomości, doradcy finansowi i firmy ubezpieczeniowe.

grazyna01

Adw. Grażyna Jędras-Szulta

prawo cywilne, rodzinne, rozwodowe

Ukończyła studia prawa na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego. Następnie odbyła aplikację adwokacką przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Toruniu. Wiedzę i doświadczenie zdobywała u boku swojej matki adw. Jadwigi Jędras, członka Palestry od roku 1954, która zapoczątkowała praktykę adwokacką jeszcze w ramach Zespołu Adwokackiego. W chwili obecnej adw. Grażyna Jędras-Szulta kontynuuje prawnicze tradycje rodzinne i wykonuje zawód adwokata w Kancelarii Adwokackiej w Grudziądzu. Jest członkiem Okręgowej Rady Adwokackiej w Toruniu od roku 1991. Specjalizuje się w prawie cywilnym oraz rodzinnym, a w szczególności w prowadzeniu spraw rozwodowych, podziałów majątku, spraw spadkowych, odszkodowawczych. Mając ogromne doświadczenie w kontaktach interpersonalnych zapewnia fachową, rzetelną i sprawną obsługę prawną, ukierunkowaną na potrzeby klienta. Bierze aktywny udział w szkoleniu nowych aplikantów.

 

rafal

Adw. Rafał Szulta LL.M.

prawo karne, gospodarcze

Absolwent studiów magisterskich prawa na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu i studiów podyplomowych (LL.M.) z zakresu prawa europejskiego na Uniwersytecie Saarlandzkim, Instytutu Europejskiego w Saarbrücken/Niemcy – specjalizacja prawo karne i  prawo mediów. Ukończona aplikacja adwokacka. Obecnie pracuje jako adwokat w Kancelarii Adwokackiej GJS w Grudziądzu – firma rodzinna od trzech pokoleń. Zakres jego specjalizacji obejmuje w szczególności prawo karne oraz prawo gospodarcze. Biegle włada językiem niemieckim i angielskim, zaś w stopniu komunikatywnym także francuskim i czeskim.