Grażyna Jędras-Szulta

ADWOKAT

KONTAKT

mapaul. Mikołaja z Ryńska 2, Grudziądz

mail grazyna.jedras.szulta@gmail.com

telefon+48 603 836 644

GODZINY PRACY

ikonka_zegar2Pn - Pt: 10.00 - 17.00

Spotkania po wcześniejszym umówieniu
telefonicznym bądź mailowym.

GRAŻYNA JĘDRAS-SZULTA

Ukończyła studia prawa na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego. Następnie odbyła aplikację adwokacką przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Toruniu. Wiedzę i doświadczenie zdobywała u boku swojej matki adw. Jadwigi Jędras, członka Palestry od roku 1954, która zapoczątkowała praktykę adwokacką jeszcze w ramach Zespołu Adwokackiego.

W chwili obecnej adw. Grażyna Jędras-Szulta kontynuuje prawnicze tradycje rodzinne i wykonuje zawód adwokata w Kancelarii Adwokackiej w Grudziądzu. Jest członkiem Okręgowej Rady Adwokackiej w Toruniu od roku 1991. Specjalizuje się w prawie cywilnym oraz rodzinnym, a w szczególności w prowadzeniu spraw rozwodowych, podziałów majątku, spraw spadkowych, odszkodowawczych. Mając ogromne doświadczenie w kontaktach interpersonalnych zapewnia fachową, rzetelną i sprawną obsługę prawną, ukierunkowaną na potrzeby klienta. Bierze aktywny udział w szkoleniu nowych aplikantów.

Aplikanci adwokaccy pod patronatem adw. Grażyny Jędras-Szulta

Kancelaria Adwokacka adw. Grażyny Jędras-Szulta wspiera młodych adeptów zawodów prawniczych w procesie nabywania praktycznych umiejętności, niezbędnych do wykonywania zawodu adwokata. Pod patronatem adw. Grażyny Jędras-Szulta aplikanci adwokaccy zdobywają doświadczenie zawodowe w prowadzeniu spraw Klientów kancelarii. Adwokaci kancelarii prawnej GJS w Grudziądzu dzielą się z aplikantami wiedzą, zgromadzoną podczas wieloletniej praktyki zawodowej. Kancelaria GJS angażuje się również w szkolenie studentów prawa w ramach praktyk studenckich.